Bleona Qereti çmend plazhistët, rrezitet “cullak” (Foto +16)

Këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti ka befasuar shpesh publikun me veshjet interesante të saj, apo ekspozimin e tepërt të gjoksit dhe të pasmeve të saja.

Mirëpo, tani ajo ka dal e tëra “topless”.

39 vjeçarja ka befasuar të gjithë kur u shfaq në një plazh në ishullin italian, Sardenia pothuajse e tëra e zhveshur.

Ajo kishte veshur vetëm në palë bikini të poshtme, megjithëse edhe ato pothuajse ekspozuan çdo gjë të sajnë.

Bleona ka marrë vëmendjen e gjithë të pranishmëve, madje edhe të paparacive të cilët kanë kapur pamjet e saja./Indeksonline/

SHPËRNDAJE